Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 26 (25. červen 2018 – 01. červenec 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Povolný František | Neckář Michael | Neckář Michael | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | ||
09:30 | Povolný František | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | Janda Tomáš | Janda Tomáš | ||
10:00 | Rožová Markéta | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | ||||
10:30 | Rožová Markéta | Janda Tomáš | Janda Tomáš | ||||
11:00 | Hůla Jiří | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Hůla Jiří | |||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | Janda Tomáš |
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 |
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | Janda Tomáš | |
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | |
19:00 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
19:30 | Kalužík Tomáš | LTC HOST |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tomáš Michal | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Růžička Jiří | Zvěřina Jaroslav | |||||
10:30 | Frič Peter | Šebek Miloslav | |||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | Soukup Jan | ||||||
14:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
14:30 | Soukup Jan | ||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Severa ml. Karel | LTC sparing | |||||
17:30 | Kolařík Jiří | LTC sparing | |||||
18:00 | LTC čekatel do 9let | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | ||
18:30 | Sekereš Karel | Rož Petr | Sekereš Karel | Bažant Pavel | Sekereš Karel | ||
19:00 | Prokop Jiří | Kolařík Jiří | LTC sparing | ||||
19:30 | Fliedr Pavel | Bažant Pavel |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Prchal Jaroslav | ||||||
10:00 | Prchal Jaroslav | ||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
13:30 | LTC HOST | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Trajhan Miroslav | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Karbulka Zdeněk | ||
17:00 | Vrchota Vladimír | ||||||
17:30 | Karbulka Zdeněk | ||||||
18:00 | Jína Milan | Molič Petr | LTC HOST | Molič Petr | |||
18:30 | LTC HOST | Sochor Ladislav | Tomáš Michal | Sochor Ladislav | |||
19:00 | Sochor Ladislav | ||||||
19:30 | Duben Robert |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kočí Tomáš | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
17:00 | Tš. M.Herda | Němcová Libuše | LTC sparing | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC HOST | LTC sparing | ||||
18:00 | Tš. M.Herda | Máčalíková Sabina | Pravcová Martina | ||||
18:30 | Knebl Daniel | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | ||||
19:00 | Knebl Daniel | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Knebl Daniel | Kec Pavel | Pokorný František |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Karbulka Zdeněk | ||||||
09:30 | Karbulka Zdeněk | ||||||
10:00 | Nováková Jana | Nováková Jana | LTC HOST | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | Němcová Libuše | LTC HOST | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | LTC HOST | ||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Šebesta Vladimír | LTC HOST | |||||
16:30 | Šebesta Vladimír | LTC HOST | |||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Šebová Jiřina | Pravcová Martina | Klozová Lenka | Doležal Jan | |||
18:30 | Šebová Jiřina | Klozová Lenka | Vrchotová Radka | LTC HOST | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||||
19:30 | Pokorný František | Kec Pavel |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Doležal Jan | ||||||
10:30 | LTC HOST | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Jiroušek Vladimír | ||||||
13:30 | Jiroušek Vladimír | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | Němeček Jaroslav | ||||
15:30 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | ||||
16:00 | Severa ml. Karel | Němeček Jaroslav | |||||
16:30 | Kolařík Jiří | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Nováková Jana | Vrchota Ondřej | Špringerová Lenka | ||||
18:30 | Vrchota Vladimír | Jína Milan | Langrová Monika | ||||
19:00 | Hurych Martin | Severa ml. Karel | LTC HOST | ||||
19:30 | Volková Romana | LTC HOST |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | ||||
08:30 | LTC HOST | LTC HOST | Šimral Jan | Herda Milan | |||
09:00 | Herda Milan | Kristová Kateřina | |||||
09:30 | LTC HOST | Herda Milan | |||||
10:00 | LTC HOST | ||||||
10:30 | Herda Milan | ||||||
11:00 | Herda Milan | ||||||
11:30 | Jirečková Anežka | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Jiroušek Vladimír | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kováč Ludvík | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | |
18:30 | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||
19:00 | Tš. M.Herda | ||||||
19:30 | Tš. M.Herda |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |