Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 24 (11. červen 2018 – 17. červen 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
08:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
09:00 | Kováč Ludvík | Neckář Lubomír | LTC HOST | ||||
09:30 | Kováč Ludvík | Neckář Michael | |||||
10:00 | LTC HOST | Hůla Jiří | |||||
10:30 | LTC HOST | Hůla Jiří | |||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | LTC HOST | ||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Volková Romana | |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:00 | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Duben Robert | |
19:00 | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | Doležal Jan | Doležal Jan | Duben Robert | ||
19:30 | Tš. T.Kalužík | Schusterová Izabela | Tomáš Michal | Doležal Jan | LTC HOST | Soukup Jan |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Frič Peter | Hollan Jiří | Oberreiter Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
10:30 | Růžička Jiří | Prokop Jiří | Oberreiter Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:00 | Tomáš Michal | Kraupner Ladislav | Oberreiter Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:30 | LTC HOST | Kraupner Ladislav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Neckář Lubomír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:30 | Neckář Michael | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
16:00 | LTC sparing | ||||||
16:30 | Soukup Jan | LTC sparing | |||||
17:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
17:30 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
18:00 | Jína Milan | Kavka Ivan | Kavka Ivan | Jína Milan | Knapp Leoš | Knapp Leoš | |
18:30 | Jína Milan | Rož Petr | Duben Robert | Vrchota Ondřej | Kavka Ivan | Kavka Ivan | |
19:00 | Podkonický Petr | ||||||
19:30 | Fliedr Pavel |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Hůla Jiří | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:00 | Hůla Jiří | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
17:00 | LTC sparing | Třešňák Karel | |||||
17:30 | LTC sparing | Prchal Jaroslav | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Molič Petr | Votík Zbyněk | |||
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | Sekereš Karel | |||
19:00 | Doležal Jan | Bažant Pavel | Simandl Jiří | Bažant Pavel | |||
19:30 | Vrchota Vladimír | LTC HOST | Svoboda Michal | LTC HOST |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Králíková Milena | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:30 | Králíková Milena | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:00 | Nováková Jana | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Klozová Lenka | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | placeno | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | placeno | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Kostinková Sylva | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Volková Romana | ||||
18:00 | Tš. M.Herda | Šebová Jiřina | Novotná Ilona | LTC HOST | |||
18:30 | Máčalíková Sabina | Šebová Jiřina | LTC čekatel 10-18 | ||||
19:00 | Votík Zbyněk | Severa Karel | Baumrt Ladislav | Severa ml. Karel | |||
19:30 | Sekereš Karel | Severa ml. Karel | Pokorný František | Duben Lukáš |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Procházková Květoslava | Klozová Lenka | |||||
09:30 | Trajhanová Lída | Rožová Markéta | |||||
10:00 | Vilímek Miroslav | ||||||
10:30 | Vilímek Miroslav | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | ||||
17:00 | Vrchotová Radka | Sekula Jozef | Pravcová Martina | ||||
17:30 | Pravcová Martina | Sekula Jozef | Němcová Libuše | ||||
18:00 | Hurych Martin | Nováková Jana | Tomáš Michal | ||||
18:30 | Volková Romana | Vrchotová Radka | |||||
19:00 | Duben Robert | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | ||||
19:30 | Duben Robert | Kec Pavel | Pokorný František |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Doušová Ilona | ||||||
09:30 | Rudajevová Alexandra | ||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Severa ml. Karel | |||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
18:00 | Vrchotová Radka | ||||||
18:30 | Němcová Libuše | Knapp Leoš | |||||
19:00 | Duben Robert | Kolařík Jiří | Langr Ladislav | ||||
19:30 | Duben Robert | Kolařík Jiří | Najbrt Lubomír |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Herda Milan | HOST mládež | |||||
09:30 | Šebesta Vladimír | LTC čekatel 10-18 | |||||
10:00 | Šimral Jan | Zvěřina Jaroslav | |||||
10:30 | Herda Milan | Šebek Miloslav | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Pech Pavel | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Klíma Aleš | |
17:30 | Pech Pavel | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Klíma Aleš | |
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. M.Herda | LTC HOST | Tš. M.Herda | |||
19:00 | Kraupner Ladislav | Tš. M.Herda | |||||
19:30 | Kraupner Ladislav | Tš. M.Herda |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |