Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 22 (28. květen 2018 – 03. červen 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Povolný František | Sochor Ladislav | Kalužík Tomáš | Janda Tomáš | |||
09:30 | Povolný František | Prokop Jiří | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | |||
10:00 | Schuster Pavel | LTC sparing | Janda Tomáš | ||||
10:30 | Pravcová Martina | LTC sparing | LTC čekatel 10-18 | ||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:00 | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | Janda Tomáš | LTC čekatel do 9let |
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | Sekereš Karel |
19:00 | Tš. T.Kalužík | Doležal Jan | Doležal Jan | Janda Tomáš | |||
19:30 | Tš. T.Kalužík | Doležalová Nataša | Doležal Jan | LTC čekatel 10-18 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Kolařík Jiří | ||||||
10:00 | Frič Peter | Zvěřina Jaroslav | Bažant Pavel | ||||
10:30 | Růžička Jiří | Prokop Jiří | Bažant Pavel | ||||
11:00 | Zvěřina Jaroslav | ||||||
11:30 | Šebek Miloslav | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Baumrt Ladislav | ||||||
13:30 | Bodanský David | ||||||
14:00 | Baumrt Ladislav | ||||||
14:30 | Bodanský David | ||||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | Baumrt Ladislav | |||||
15:30 | Soukup Jan | Bodanský David | |||||
16:00 | LTC čekatel 10-18 | Baumrt Ladislav | |||||
16:30 | Soukup Jan | Bodanský David | |||||
17:00 | Severa Karel | Baumrt Ladislav | |||||
17:30 | Severa ml. Karel | Bodanský David | |||||
18:00 | Hurych Martin | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Janda Tomáš | ||
18:30 | Volková Romana | Rož Petr | Sekereš Karel | Duben Robert | LTC čekatel 10-18 | ||
19:00 | Fliedr Pavel | Kolařík Jiří | Duben Lukáš | Klíma Aleš | Janda Tomáš | Špringerová Lenka | |
19:30 | Prokop Jiří | Kalužík Tomáš | Duben Lukáš | Klíma Aleš | LTC čekatel 10-18 | Špringerová Lenka |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Tomáš Michal | ||||||
09:00 | LTC HOST | Karbulka Zdeněk | |||||
09:30 | Doležal Jan | ||||||
10:00 | Třešňák Karel | Trajhan Miroslav | |||||
10:30 | Třešňák Karel | Karbulka Zdeněk | |||||
11:00 | Vrchota Vladimír | ||||||
11:30 | Zítko Václav | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
13:30 | Pokorný František | ||||||
14:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
14:30 | Pokorný František | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | |||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Pokorný František | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jaroslav | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Pokorný František | ||
17:00 | Doležal Jan | Trajhanová Lída | LTC sparing | Krejčík Jaroslav | |||
17:30 | Schuster Pavel | Votíková Martina | LTC sparing | Pokorný František | |||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Simandl Jiří | Molič Petr | Knapp Leoš | ||
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Svoboda Michal | Sochor Ladislav | Kavka Ivan | ||
19:00 | Votík Zbyněk | Bažant Pavel | Simandl Jiří | ||||
19:30 | Sekereš Karel | Sekereš Karel |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | ||||||
08:30 | Údržba kurtů | ||||||
09:00 | Údržba kurtů | ||||||
09:30 | Údržba kurtů | LTC sparing | |||||
10:00 | Rožová Markéta | Údržba kurtů | LTC sparing | ||||
10:30 | Rožová Markéta | Údržba kurtů | LTC sparing | ||||
11:00 | Údržba kurtů | LTC sparing | |||||
11:30 | Údržba kurtů | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Kec Pavel | ||||||
13:30 | Baumrt Ladislav | ||||||
14:00 | Kec Pavel | ||||||
14:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
15:00 | Vrchota Vladimír | Tš. K.Vrbenský | Kec Pavel | LTC HOST | |||
15:30 | Vrchota Vladimír | Tš. K.Vrbenský | Baumrt Ladislav | LTC HOST | |||
16:00 | Vrchota Vladimír | Kec Pavel | |||||
16:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Kec Pavel | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | Baumrt Ladislav | ||||
18:00 | Máčalíková Sabina | Novotná Ilona | |||||
18:30 | Jína Milan | Máčalíková Sabina | Krejčík Jaroslav | Šebová Jiřina | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | Jína Milan | LTC HOST | Bažant Pavel | Krejčík Jaroslav | |||
19:30 | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | Baumrt Ladislav |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Procházková Květoslava | ||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Nováková Jana | Podušková Vlasta | ||||
10:30 | Klozová Lenka | Rožová Markéta | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | ||||
17:00 | Vaněk Milan | Vrchotová Radka | |||||
17:30 | Vaněk Milan | Klozová Lenka | |||||
18:00 | Knebl Daniel | Nováková Jana | Kostinková Sylva | ||||
18:30 | Knebl Daniel | Vrchota Vladimír | Baumrt Ladislav | Volková Romana | |||
19:00 | Knebl Daniel | Soukup Jan | Kec Pavel | ||||
19:30 | Knebl Daniel | Duben Lukáš | Baumrt Ladislav |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Doušová Ilona | |
09:30 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Rudajevová Alexandra | |
10:00 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
10:30 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | |||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | |||||
15:00 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | Němeček Jaroslav | |||
15:30 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | LTC HOST | |||
16:00 | Němeček Jaroslav | ||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | |||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | |||||
18:00 | Kalužík Tomáš | Vrchotová Radka | Duben Lukáš | ||||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Sychrovský Pavel | Vrchota Vladimír | Severa ml. Karel | |||
19:00 | Sychrovský Pavel | Severa ml. Karel | |||||
19:30 | Severa ml. Karel |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | Herda Milan | |||||
08:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
09:00 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
09:30 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
10:00 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
10:30 | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | Den otevřených dveří | ||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Knapp Leoš | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kavka Ivan | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
18:30 | Votíková Martina | LTC sparing | Tš. M.Herda | ||||
19:00 | Sochor Ladislav | LTC sparing | Duben Lukáš | ||||
19:30 | Duben Robert | LTC sparing | Ruml Jiří |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |