Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 23 (04. červen 2018 – 10. červen 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | Pravcová Martina | Fliedr ml. Pavel | ||||
08:30 | Údržba kurtů | Schuster Pavel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
09:00 | Sochor Ladislav | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
09:30 | Prokop Jiří | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:00 | Trajhanová Lída | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | Klozová Lenka | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
12:30 | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tomáš Michal | Tš. T.Kalužík | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:00 | Trousil Jiří | Kalužík Tomáš | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:30 | Trousil Jiří | Kolařík Jiří | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
19:00 | Tš. T.Kalužík | Schusterová Izabela | LTC HOST | LTC HOST | Klíma Aleš | Sochor Ladislav | |
19:30 | Tš. T.Kalužík | Schusterová Izabela | LTC HOST | Doležal Jan | Klíma Aleš | Duben Robert |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Frič Peter | Hollan Jiří | Soukup Jan | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
10:30 | Růžička Jiří | Zvěřina Jaroslav | Soukup Jan | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:00 | Soukup Jan | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Oberreiter Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:30 | Oberreiter Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
16:00 | LTC sparing | LTC HOST | LTC sparing | ||||
16:30 | LTC sparing | LTC HOST | LTC sparing | ||||
17:00 | Jína Milan | ||||||
17:30 | Jína Milan | ||||||
18:00 | Pravcová Martina | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Kříž Jaroslav | ||
18:30 | Votíková Martina | Rož Petr | Sekereš Karel | Duben Robert | Kříž Jaroslav | ||
19:00 | Prokop Jiří | Kolařík Jiří | |||||
19:30 | Fliedr Pavel | Severa ml. Karel |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Vrchota Vladimír | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Hůla Jiří | Duben Lukáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:00 | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tomáš Michal | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
17:00 | Trajhanová Lída | ||||||
17:30 | Pravcová Martina | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Svoboda Michal | Molič Petr | Karbulka Zdeněk | Knapp Leoš | |
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Simandl Jiří | Sochor Ladislav | Trajhan Miroslav | Kavka Ivan | |
19:00 | Votík Zbyněk | Bažant Pavel | Svoboda Michal | Bažant Pavel | Schuster Pavel | ||
19:30 | Sekereš Karel | Sekereš Karel | Pravcová Martina |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | ||||||
08:30 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:00 | Volková Romana | LTC HOST | |||||
16:30 | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | |||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | |||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | |||||
18:00 | Tš. M.Herda | Šebová Jiřina | Vilímek Miroslav | Šebová Jiřina | LTC HOST | ||
18:30 | Kraupner Ladislav | Máčalíková Sabina | Vilímek Miroslav | Novotná Ilona | LTC čekatel 10-18 | ||
19:00 | Kraupner Ladislav | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | LTC HOST | |||
19:30 | Kraupner Ladislav | Pokorný František | Kec Pavel | LTC HOST |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Remeňová Olga | Nováková Jana | Vrbenský ml. Michael | Karbulka Zdeněk | |||
09:30 | Remeňová Olga | Remeňová Olga | Hollanová Sylva | Vrbenský ml. Michael | Doležal Jan | ||
10:00 | Králíková Milena | Vrbenský ml. Michael | Zvěřina Jaroslav | ||||
10:30 | Vrbenský ml. Michael | Šebek Miloslav | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
16:00 | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:30 | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
17:00 | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | |||||
17:30 | Vrchota Vladimír | Klozová Lenka | |||||
18:00 | Hurych Martin | Nováková Jana | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Volková Romana | Klozová Lenka | Kolařík Jiří | ||||
19:00 | Vrchotová Radka | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | Vrchota Vladimír | Pokorný František |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Den otevřených dveří | Povolný František | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
09:30 | Den otevřených dveří | Povolný František | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:00 | Den otevřených dveří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Den otevřených dveří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | tenisový turnaj | |
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Langr Ladislav | tenisový turnaj | |
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Najbrt Lubomír | tenisový turnaj | |
18:00 | Volková Romana | ||||||
18:30 | Kostinková Sylva | Sekereš Karel | |||||
19:00 | LTC sparing | Prokop Jiří | |||||
19:30 | LTC sparing |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Den otevřených dveří | ||||||
08:30 | Den otevřených dveří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | Den otevřených dveří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:30 | Den otevřených dveří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | ||
18:00 | Langr Ladislav | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
18:30 | Langr Ladislav | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
19:00 | Doležal Jan | Doležalová Nataša | Kalužík Tomáš | ||||
19:30 | Doležalová Nataša | Špringerová Lenka | LTC HOST |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |