Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<červenec 2017>>
TPoÚtStČtSoNe
2612
273456789
2810111213141516
2917181920212223
3024252627282930
3131
 

Přehled rezervací: týden 29 (17. červenec 2017 – 23. červenec 2017)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
08:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Šebová JiřinaLTC HOSTNajbrt Lubomír
18:30Šebová JiřinaLTC HOSTLangr Ladislav
19:00LTC HOST
19:30LTC HOST
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
09:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
09:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
10:00Tš. M.HerdaHollan JiříTš. M.Herda
10:30Tš. M.HerdaRůžička JiříTš. M.Herda
11:00
11:30
12:00Vrbenská Anna
12:30Vrbenská Anna
13:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
13:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
14:00Vrbenská AnnaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Vrbenská AnnaTš. M.Herda
15:00Vrbenská AnnaTš. M.Herda
15:30Tš. M.Herda
16:00Klíma Aleš
16:30Klíma Aleš
17:00LTC sparingJína Milan
17:30LTC sparingSerbus Tomáš
18:00Tomáš MichalSochor LadislavKlozová TerezaSochor LadislavVotík Zbyněk
18:30Hurych MartinMolič PetrMolič PetrMolič PetrTomáš Michal
19:00Podkonický PetrLTC HOSTPodkonický Petr
19:30Fliedrová IlonaLTC HOSTFliedr Pavel
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Tš. M.Herda
09:00Zítko VáclavKarbulka ZdeněkTš. M.Herda
09:30Javůrek MilanKarbulka ZdeněkTš. M.Herda
10:00Kováč LudvíkTš. M.Herda
10:30Jiroušek VladimírTš. M.Herda
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00Tš. M.Herda
13:30Tš. M.Herda
14:00Tš. M.Herda
14:30Tš. M.Herda
15:00
15:30
16:00Severa ml. KarelHůla Jiří
16:30LTC HOSTKarbulka Zdeněk
17:00Třešňák Karel
17:30Třešňák Karel
18:00Sekereš KarelRož PetrKavka Ivan
18:30Votík ZbyněkKavka IvanKavka Ivan
19:00Molič PetrDuben RobertNěmcová Libuše
19:30LTC HOSTDuben RobertKlozová Lenka
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Neckář LubomírNováková Jana
09:30Neckář LubomírKrálíková Milena
10:00Hollanová SylvaSevera ml. Karel
10:30Hollanová SylvaDuben Lukáš
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Tš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.Vrbenský
17:00
17:30
18:00Pravcová MartinaTrajhan MiroslavBažant Pavel
18:30Votíková MartinaZvěřina JaroslavKnapp Leoš
19:00Knapp LeošTrajhanová LídaKec PavelKnapp LeošKrejčík Jaroslav
19:30Severa ml. KarelKlozová LenkaBodanský DavidPokorný František
20:00Kec PavelKrejčík Jaroslav
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Kříž JaroslavNajbrt Lubomír
08:30Povolný FrantišekLangr Ladislav
09:00Povolný FrantišekKříž JaroslavSochor LadislavPovolný FrantišekHollanová Sylva
09:30LTC čekatel 10-18Prokop JiříPovolný František
10:00Králíková MilenaKováč Ludvík
10:30Jiroušek VladimírKrálíková MilenaKováč Ludvík
11:00Jiroušek Vladimír
11:30
12:00LTC HOST
12:30LTC HOST
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30LTC HOST
16:00LTC HOSTHanilec Tomáš
16:30Krejčík Jiří
17:00Vaněk Jiří
17:30Tomek Zdeněk
18:00LTC HOSTHollan Jiří
18:30LTC HOSTRůžička Jiří
19:00LTC HOSTKrejčík JaroslavŠebová JiřinaKec Pavel
19:30LTC HOSTPokorný FrantišekNěmcová LibušeJína Milan
20:00Krejčík JaroslavKec Pavel
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
08:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00
16:30
17:00LTC HOST
17:30LTC čekatel 10-18
18:00Bažant Pavel
18:30
19:00Kalužík TomášLTC HOST
19:30LTC HOST
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
08:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
09:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
10:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
11:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00Kraupner Ladislav
18:30Knapp LeošKraupner Ladislav
19:00Knapp LeošKraupner Ladislav
19:30Kraupner Ladislav
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady