Italský stroj na úpravu tenis.dvorců VENUS TERRAROSSA


Informace pro tenisové klubyVážení tenisoví přátelé,

blíží se ukončení zimního provozu ve Vaší hale s antukovým povrchem a nutnost úpravy tohoto tvrdého antukového povrchu tak, aby byl kvalitní před zahájením letní sezóny na venkovních dvorcích.

V září roku 2011 jsme pro účely zajištění kvalitního antukového povrchu nejenom před zahájením provozu v hale, ale také po ukončení zimního provozu v hale a také v průběhu letní sezóny zakoupili vynikající italský stroj Venus Terrarossa na obnovu dvorců.

 

Veškeré informace o tomto stroji včetně 5-ti min. prezentace je možné shlédnout na http://www.e-sportshop.cz/cz/venus.html#!prettyPhoto[pp_gal]/1/ Na uvedených webových stránkách se také dovíte, že firma Radansport, s.r.o. nabízí pronájem tohoto stroje za cenu 9 000,- Kč na 3 dny bez obsluhy a spotřeby benzinu se zajištěním vlastního odvozu z Českých Budějovic.

 

 

Konkrétní podmínky využití stroje na dvorcích.

 

  1. objednávky na pronájem stroje zaslané e-mailem s kontaktními údaji (mobilní telefon) budeme vyřizovat postupně samozřejmě po předchozí domluvě konkrétního termínu s Vámi po doručení závazné objednávky včetně fakturační adresy
  2. cena za pronájem je stanovena na 5 900,- Kč/1 den s obsluhou (tedy 76 % nabídky dodavatele a navíc s odbornou obsluhou a včetně spotřeby benzinu) s tím, že si na dohodnutý den zajistíte odvoz stroje včetně obsluhy do Vašeho areálu i vrácení zpět do Poděbrad. Na přepravu je vhodné zajistit mikrobus nebo nějaké větší auto – rozměry stroje jsou 127 x 49 x 94 cm, přičemž 127 cm je výška, váha stroje je 95 kg
  3. cena za pronájem je stanovena pro 2 antukové dvorce přiměřené kvality (stroj není na neudržované tvrdé antukové dvorce) včetně renovačního kypření dvorců dvakrát. V případě úpravy vícečetného kypření dvorců za každé další kypření se účtuje příplatek ve výši 2 000,- Kč.

 

Toto jsou veškeré důležité informace pro Vaše rozhodnutí zajistit kvalitní úpravu antukových dvorců po demontáži haly v jarním období, ale i před postavením haly resp. před zahájením zimního provozu v hale nebo i v průběhu letní sezóny tentokrát bez problémů, rychle, kvalitně a také naprosto bez fyzické námahy.

 

Očekáváme Vaše objednávky a jsme s pozdravem

TJ LTC Poděbrady – tenisový klub

Václav Zítko – sekretariát telefon 605 183 881

e-mail: vaclav.zitko@c-box.cz

V Poděbradech dne 10. 3. 2016

 

 

© LTC Poděbrady