UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

 

,,kdo nebyl v Poděbradech, nemá rád tenis“

 

Areál tenisového klubu TJ LTC Poděbrady leží ve velice pěkné, klidné zóně města. Přitom jen několik minut od centra města i lázeňské části Poděbrad. Můžete tak spojit aktivní pobyt v Poděbradech i s lázeňskými procedurami, případně s cyklovýlety po okolí. Je na místě připomenout, že po obou stranách Labe je velice pěkná asfaltová cesta vhodná pro inline bruslení i cyklistiku.

 

Zajišťujeme ubytování v penzionu a občerstvení. V penzionu je k dispozici celkem 22 lůžek v osmi jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Na všech pokojích je umyvadlo s tekoucí vodou, sociální zařízení včetně sprch jsou společná zvlášť pro ženy a muže.

 

Tomu odpovídá i základní cena, která je stanovena za lůžko a noc 290,- Kč vč. ubytovacího poplatku při přímé objednávce. Při objednávce přes „booking“ 330,- Kč. Z této základní ceny poskytujeme dále slevu v závislosti na počtu ubytovacích dnů resp. počtu ubytovaných osob. K dispozici je i velká klubovna s televizí, vybavená kuchyňka i internetové připojení prostřednictvím wifi. V budově je i masérka a kadeřnice.

 

Nájemce provozovaného občerstvení v přízemí v odpoledních hodinách v letním období zajišťuje kromě běžného občerstvení i stravování po předchozí dohodě. Celodenní stravování lze zajistit i v nedaleké hotelové škole.

Můžete zde uspořádat podnikové tenisové turnaje, prázdninové školy mládeže, tenisové soustředění, setkání abiturientů a pod.

 

 

Kontakty :

 

Ubytování

Jaroslava Knitlová, telefon: 724 226 649

Václav Zítko, telefon: 605 183 881, e-mail: vaclav.zitko@c-box.cz

objednávky na e-mail alespoň týden předem na adresu info@ltcpodebrady.cz

 

Občerstvení

Antonín  Kottnauer

Telefon: 774 390 191

 

Správce tenisových dvorců od 1.4. - 31.10.

telefon: 722 748 646, 604 919 817

ltc@ltcpodebrady.cz

 

© LTC Poděbrady