Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 37 (11. září 2017 – 17. září 2017)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | |||||
10:30 | Neckář Lubomír | Neckář Lubomír | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Hůla Jiří | LTC čekatel do 9let | ||||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Třešňák Karel | LTC HOST | ||||
17:00 | |||||||
17:30 | Trousil Jiří | ||||||
18:00 | Svoboda Michal | Trousil Jiří | |||||
18:30 | Simandl Jiří | ||||||
19:00 | Svoboda Michal | ||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
08:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Hollan Jiří | Frič Peter | |||||
10:30 | Růžička Jiří | Kostinková Sylva | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC HOST | ||||||
13:30 | LTC HOST | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Karbulka Zdeněk | Pravcová Martina | |||||
15:30 | Hůla Jiří | Klozová Lenka | |||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
16:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
17:00 | Prchal Jaroslav | Tš. M.Herda | Molič Petr | ||||
17:30 | Prchal Jaroslav | Tš. M.Herda | Tomáš Michal | ||||
18:00 | Podkonický Petr | Tš. M.Herda | Podkonický Petr | ||||
18:30 | Kubelka Lubomír | Tš. M.Herda | Kubelka Lubomír | ||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | Zítko Václav | ||||||
12:30 | Vrchota Vladimír | ||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Kříž Jaroslav | Vrchota Vladimír | |||||
15:30 | LTC čekatel 10-18 | Karbulka Zdeněk | |||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Sekereš Karel | Novotná Ilona | Sekereš Karel | ||||
17:30 | Votíková Martina | Novotná Ilona | Votíková Martina | Kec Pavel | |||
18:00 | Bažant Pavel | Bažant Pavel | Vaněk Václav | ||||
18:30 | Knapp Leoš | Knapp Leoš | Kec Pavel | ||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Rožová Markéta | Hollanová Sylva | |||||
10:30 | Rožová Markéta | Hollanová Sylva | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Tš. M.Herda | ||||||
14:30 | Tš. M.Herda | ||||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | |||||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | |||||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
17:00 | Tš. M.Herda | Hurych Martin | Trajhanová Lída | Němcová Libuše | |||
17:30 | Tš. M.Herda | Tomáš Michal | Votíková Martina | Pravcová Martina | |||
18:00 | Pravcová Martina | Krejčík Jaroslav | |||||
18:30 | Votíková Martina | Kosinka Petr | |||||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | LTC sparing | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Krejčík Jiří | LTC sparing | ||||
17:00 | Vaněk Jiří | ||||||
17:30 | Tomek Zdeněk | Krejčík Jaroslav | |||||
18:00 | Kec Pavel | Kosinka Petr | |||||
18:30 | Vaněk Václav | Krejčík Jaroslav | |||||
19:00 | Kec Pavel | ||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Šebek Miloslav | |||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Zvěřina Jaroslav | ||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Kristová Kateřina | ||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Pech Pavel | |||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Pech Pavel | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Pech Pavel | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
17:00 | Tš. M.Herda | Pravcová Martina | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
17:30 | Tš. M.Herda | Charousová Radka | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Charousová Radka | Tš. M.Herda | |||
18:30 | Tš. M.Herda | Herda Milan | Tš. M.Herda | ||||
19:00 | |||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |