Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 35 (28. srpen 2017 – 03. září 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | Zítko Václav | Neckář Lubomír | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
09:30 | Kováč Ludvík | Neckář Lubomír | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
10:00 | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
10:30 | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
11:00 | Tomáš Michal | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
11:30 | Hurych Martin | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
12:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
16:00 | Kříž Josef | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
16:30 | LTC čekatel do 9let | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:00 | Severa ml. Karel | Trajhan Miroslav | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
17:30 | Karbulka Zdeněk | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Novotná Ilona | Sochor Ladislav | Novotná Ilona | Sochor Ladislav | tenisový turnaj | ||
18:30 | Šebová Jiřina | Kavka Ivan | Novotná Ilona | Kavka Ivan | tenisový turnaj | ||
19:00 | Ruml Jiří | tenisový turnaj | |||||
19:30 | Ruml Jiří | tenisový turnaj | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
10:00 | Nováková Jana | Nováková Jana | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
10:30 | Nováková Jana | Nováková Jana | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
11:00 | Sekereš Karel | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
11:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:00 | Pravcová Martina | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Němcová Libuše | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Bažant Pavel | Máčalíková Sabina | Krejčík Jaroslav | tenisový turnaj | |||
18:30 | Sochor Ladislav | Máčalíková Sabina | Kosinka Petr | tenisový turnaj | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | tenisový turnaj | |||||
19:30 | tenisový turnaj | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | Janda Tomáš | Kočí Tomáš | |||||
09:00 | Kováč Ludvík | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
09:30 | Kováč Ludvík | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
10:00 | LTC sparing | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
10:30 | LTC sparing | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
11:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
11:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
14:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
15:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
16:00 | Hanilec Tomáš | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Krejčík Jiří | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:00 | Vaněk Jiří | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
17:30 | Tomek Zdeněk | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
18:00 | Simandl Jiří | Kec Pavel | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Svoboda Michal | Vaněk Václav | tenisový turnaj | ||||
19:00 | Simandl Jiří | Kec Pavel | tenisový turnaj | ||||
19:30 | Svoboda Michal | tenisový turnaj | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |