Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 39 (25. září 2017 – 01. říjen 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Kříž Josef | Králíková Milena | Doležal Jan | ||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | Králíková Milena | Karbulka Zdeněk | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | LTC HOST | ||||||
12:30 | LTC HOST | ||||||
13:00 | LTC HOST | ||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Karbulka Zdeněk | ||||||
15:30 | Hůla Jiří | ||||||
16:00 | Třešňák Karel | ||||||
16:30 | Hůla Jiří | ||||||
17:00 | Karbulka Zdeněk | Severa ml. Karel | |||||
17:30 | Karbulka Zdeněk | Kec Pavel | Severa Karel | Severa Karel | |||
18:00 | Severa ml. Karel | Kavka Ivan | Vaněk Václav | Severa ml. Karel | Severa ml. Karel | ||
18:30 | Severa Karel | Sochor Ladislav | Kec Pavel | Severa Karel | |||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Rožová Markéta | Hollanová Sylva | |||||
10:30 | Rožová Markéta | Rožová Markéta | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Kříž Jaroslav | LTC HOST | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
17:00 | Pravcová Martina | Trajhanová Lída | |||||
17:30 | Votíková Martina | Pravcová Martina | |||||
18:00 | Severa ml. Karel | ||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kříž Jaroslav | Kříž Jaroslav | |||||
09:30 | |||||||
10:00 | Kříž Jaroslav | Kříž Jaroslav | |||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Zítko Václav | ||||||
14:30 | Němcová Libuše | ||||||
15:00 | Vaněk Milan | Janda Tomáš | Janda Tomáš | ||||
15:30 | Vaněk Milan | Soukup Jan | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | |||
16:00 | Vaněk Milan | LTC čekatel 10-18 | Janda Tomáš | Janda Tomáš | |||
16:30 | Soukup Jan | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | ||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | Karbulka Zdeněk | ||||
17:30 | Tš. M.Herda | Krejčík Jaroslav | Karbulka Zdeněk | Baumrt Ladislav | |||
18:00 | Jína Milan | Kosinka Petr | |||||
18:30 | Kosinka Petr | Krejčík Jaroslav | |||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |