Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 36 (04. září 2017 – 10. září 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Severa ml. Karel | Kraupner Ladislav | |||||
10:30 | Duben Lukáš | Kraupner Ladislav | |||||
11:00 | Vrchota Vladimír | ||||||
11:30 | Vrchota Vladimír | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | LTC HOST | Severa ml. Karel | |||||
14:30 | LTC HOST | Kolařík Jiří | |||||
15:00 | Štroblová Anna | ||||||
15:30 | Štroblová Anna | LTC HOST | |||||
16:00 | Kříž Josef | Klíma Aleš | LTC HOST | Kavka Ivan | |||
16:30 | LTC čekatel do 9let | Klíma Aleš | Knapp Leoš | ||||
17:00 | Severa ml. Karel | Severa ml. Karel | Sekereš Karel | ||||
17:30 | Severa Karel | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Bažant Pavel | Bažant Pavel | Sochor Ladislav | Sekereš Karel | ||
18:30 | Novotná Ilona | Simandl Jiří | Sochor Ladislav | Kavka Ivan | Votík Zbyněk | ||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Nováková Jana | Nováková Jana | Hollanová Sylva | ||||
10:30 | Nováková Jana | Nováková Jana | Rožová Markéta | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | LTC HOST | ||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC sparing | Kostinková Sylva | |||||
16:00 | LTC sparing | Kostinková Sylva | |||||
16:30 | LTC sparing | ||||||
17:00 | Trajhanová Lída | Třešňák Karel | |||||
17:30 | Votíková Martina | Prchal Jaroslav | |||||
18:00 | Pravcová Martina | Pravcová Martina | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | Kec Pavel | ||
18:30 | Votíková Martina | Trajhanová Lída | Kosinka Petr | Kubelka Lubomír | Vaněk Václav | ||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | |||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
10:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC HOST | ||||||
13:30 | LTC HOST | ||||||
14:00 | LTC HOST | ||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Krejčík Jiří | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
17:00 | Vaněk Jiří | Novotná Ilona | |||||
17:30 | Tomek Zdeněk | Pravcová Martina | |||||
18:00 | Votík Zbyněk | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | Špringerová Lenka | |||
18:30 | Sekereš Karel | Vaněk Václav | Kosinka Petr | Doležalová Nataša | |||
19:00 | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |