Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 34 (21. srpen 2017 – 27. srpen 2017)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Doušová Ilona | LTC HOST | |||||
09:30 | Rudajevová Alexandra | LTC čekatel do 9let | Fliedrová Ilona | ||||
10:00 | Povolný František | Štroblová Anna | Tš. T.Kalužík | Knický Josef | Fliedrová Ilona | ||
10:30 | Povolný František | Štroblová Anna | Tš. T.Kalužík | Knický Josef | |||
11:00 | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | |||||
11:30 | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | |||||
12:00 | Janda Tomáš | ||||||
12:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Kováč Ludvík | |||||
14:00 | Kalužík Tomáš | Jiroušek Vladimír | |||||
14:30 | Kalužík Tomáš | ||||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
16:30 | Sekereš Karel | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
17:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Hůla Jiří | |||
17:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Prchal Jaroslav | |||
18:00 | LTC sparing | Trajhanová Lída | Tš. T.Kalužík | Janda Tomáš | |||
18:30 | LTC sparing | Pravcová Martina | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | |||
19:00 | Simandl Jiří | LTC HOST | Janda Tomáš | ||||
19:30 | Svoboda Michal | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | tenisový turnaj | Hollan Jiří | Frič Peter | Růžička Jiří | |||
10:30 | tenisový turnaj | Růžička Jiří | Zvěřina Jaroslav | LTC HOST | Prchal Jaroslav | ||
11:00 | tenisový turnaj | LTC HOST | |||||
11:30 | tenisový turnaj | LTC HOST | |||||
12:00 | tenisový turnaj | ||||||
12:30 | tenisový turnaj | ||||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Hůla Jiří | Kolařík Jiří | |||||
16:30 | Třešňák Karel | Kalužík Tomáš | |||||
17:00 | Hurych Martin | LTC čekatel do 9let | |||||
17:30 | Tomáš Michal | Sekereš Karel | |||||
18:00 | Votík Zbyněk | Rož Petr | Kraupner Ladislav | Ruml Josef | Sekereš Karel | Pravcová Martina | |
18:30 | Sekereš Karel | Bažant Pavel | Kraupner Ladislav | Sochor Ladislav | Šebek Miloslav | Pravcová Martina | |
19:00 | Podkonický Petr | Podkonický Petr | Kolařík Jiří | ||||
19:30 | Kubelka Lubomír | Kubelka Lubomír | Bažant Pavel |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | |||||
09:30 | Javůrek Milan | Zvěřina Jaroslav | |||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | ||||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | ||||||
11:00 | Duben Lukáš | LTC HOST | |||||
11:30 | Severa ml. Karel | LTC HOST | |||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Kříž Josef | ||||||
16:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
17:00 | Karbulka Zdeněk | ||||||
17:30 | Karbulka Zdeněk | LTC HOST | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Sochor Ladislav | Novotná Ilona | Severa ml. Karel | Severa ml. Karel | ||
18:30 | Trajhanová Lída | Kavka Ivan | Fliedrová Ilona | Serbus Tomáš | |||
19:00 | Kolařík Jiří | ||||||
19:30 | Kalužík Tomáš |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | LTC HOST | ||||||
09:30 | LTC HOST | Hurych Martin | |||||
10:00 | Králíková Milena | Nováková Jana | LTC čekatel 10-18 | ||||
10:30 | Králíková Milena | Nováková Jana | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Pech Pavel | ||||||
16:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | Jína Milan | ||||||
18:00 | Pravcová Martina | Langrová Monika | Serbus Tomáš | LTC HOST | Klozová Lenka | ||
18:30 | Votíková Martina | Langrová Monika | Kec Pavel | LTC HOST | Pravcová Martina | ||
19:00 | Jína Milan | ||||||
19:30 | Kec Pavel |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
09:30 | Čapková Petra | ||||||
10:00 | Kříž Josef | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | ||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | Tš. T.Kalužík | Šebová Jiřina | ||||
11:00 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Holas Miroslav | ||||||
14:30 | LTC HOST | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Soukup Jan | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | LTC čekatel 10-18 | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Krejčík Jiří | Šebová Jiřina | Soukup Jan | |||
17:00 | Vaněk Jiří | Šebová Jiřina | LTC čekatel 10-18 | ||||
17:30 | Pech Pavel | Tomek Zdeněk | LTC HOST | ||||
18:00 | Klozová Lenka | LTC HOST | |||||
18:30 | Němcová Libuše | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | ||||
19:00 | Pokorný František | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kováč Ludvík | ||||||
09:30 | Kováč Ludvík | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | ||||||
10:30 | Podušková Vlasta | ||||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | ||||||
13:30 | Tš. M.Herda | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Charousová Radka | ||||||
16:30 | Pravcová Martina | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Pravcová Martina | ||||||
18:30 | Šebová Jiřina | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Tš. M.Herda | ||||||
09:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
10:00 | Tš. T.Kalužík | Charousová Radka | Tš. M.Herda | ||||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Herda Milan | Tš. M.Herda | ||||
11:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
11:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. M.Herda | Špringerová Lenka | ||||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. M.Herda | Doležalová Nataša | ||||
17:00 | Kalužík Tomáš | Tš. M.Herda | |||||
17:30 | Severa ml. Karel | ||||||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Sochor Ladislav | Kolařík Jiří | ||||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Kavka Ivan | |||||
19:00 | Herda Milan | ||||||
19:30 | LTC HOST |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |