| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
08:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:00 | | | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:30 | | | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:00 | | Povolný František | Kováč Ludvík | Doležal Jan | Procházková Květoslava | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:30 | | Bílek Jan | Šebová Jiřina | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:00 | | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Povolný František | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:30 | | Prokš | Tš. M.Vrbenský | Bílek Jan | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:00 | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:30 | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:00 | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:30 | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
08:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:00 | | | Soukup Jan | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:30 | | Zvěřina Jaroslav | Soukup Jan | Kováč Ludvík | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:00 | Nováková Jana | Šebek Miloslav | Soukup Jan | Růžička Jiří | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:30 | Zvěřinová Lenka | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:30 | | Votík Zbyněk | | Nejedlý Tomáš | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:00 | Němcová Libuše | Sekereš Karel | | Benda Tomáš | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:30 | Němcová Libuše | | | Nejedlý Tomáš | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:00 | Neckář Lubomír | Bažant Pavel | | Molič Petr | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:30 | Kavka Ivan | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Bezouška Aleš | Baumrt Ladislav | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:00 | | | Krejčík Jaroslav | | Krejčík Jaroslav | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:30 | | | Baumrt Ladislav | | Baumrt Ladislav | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
08:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:00 | LTC sparing | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:30 | LTC sparing | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:00 | Doležal Jan | Sochor Ladislav | | Sochor Ladislav | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:30 | Bednář Jan | Duben Robert | Kec Pavel | Molič Petr | Kec Pavel | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:00 | | | Pokorný František | | Pokorný František | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:30 | | | Kec Pavel | | Kec Pavel | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
08:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
09:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
10:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
11:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
12:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
13:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
14:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
15:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
16:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:00 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
17:30 | | | | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:00 | Pravcová Martina | | Trajhanová Lída | LTC HOST | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
18:30 | Votíková Martina | | Pravcová Martina | LTC HOST | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:00 | | | Duben Lukáš | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
19:30 | | | Duben Robert | | | Dospělí A-LTC Starý Kolín | Dorost-TK Mnichovo Hradiště A |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
08:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:00 | | Nováková Jana | | Sedlatá Vladimíra | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:30 | | Hollanová Sylva | | Zvěřinová Lenka | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:00 | | Tš. J.Kolařík | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:30 | | Tš. J.Kolařík | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:00 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:00 | Tš. M.Herda | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:30 | Tš. M.Herda | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
| pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
08:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
08:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
09:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:00 | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
10:30 | | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:00 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
11:30 | | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:00 | Tš. M.Herda | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
12:30 | Tš. M.Herda | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:00 | | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
13:30 | | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:00 | | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
14:30 | | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:00 | sparing Pechová, Volková | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |
19:30 | sparing Pechová, Volková | | | | | Dospělí B-TJ Kavalier Sázava | MŽ B-Fit klub Lysá n.L. |