Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 20 (13. květen 2024 – 19. květen 2024)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
11:00 | |||||||
11:30 | Tš. M.Vrbenský | ||||||
12:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
12:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||
13:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | |||
13:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | |||
14:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
14:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
15:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
15:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
16:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
16:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
17:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
17:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
18:00 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
18:30 | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
19:00 | Vrbenský Michael | Vrbenský Michael | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | ||
19:30 | p. Nováček | Duben ml. Robert | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský | Tš. M.Vrbenský |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
08:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
09:00 | Neckář Lubomír | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
09:30 | Neckář Michael | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
10:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
10:30 | Kováč Ludvík | Zvěřina Jaroslav | Kováč Ludvík | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
11:00 | Kováč Ludvík | Šebek Miloslav | Růžička Jiří | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
11:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
12:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
12:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
16:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
16:30 | Nejedlý Tomáš | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
17:00 | Sekereš Karel | Benda Tomáš | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||
17:30 | Nejedlý Tomáš | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
18:00 | Serbus Tomáš | Bažant Pavel | Molič Petr | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
18:30 | Kavka Ivan | Molič Petr | Baumrt Ladislav | Bezouška Aleš | Baumrt Ladislav | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
19:00 | Krejčík Jaroslav | Krejčík Jaroslav | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||
19:30 | Baumrt Ladislav | Baumrt Ladislav | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
08:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
09:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
09:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
10:00 | Doušová Ilona | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
10:30 | Nováková Jana | Doušová Ilona | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||
11:00 | Nováková Jana | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
11:30 | Zvěřinová Lenka | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
12:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
12:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
16:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
16:30 | Vrchotová Radka | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
17:00 | Pravcová Martina | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
17:30 | Votíková Martina | Máčalíková Sabina | Zvěřinová Lenka | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
18:00 | Doležal Jan | Sochor Ladislav | Sochor Ladislav | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
18:30 | Bednář Jan | Duben Robert | Kec Pavel | Molič Petr | Kec Pavel | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
19:00 | Pokorný František | Pokorný František | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||
19:30 | Kec Pavel | Kec Pavel | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
08:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
09:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
09:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
10:00 | Prokop Jiří | Rožová Markéta | Sedlatá Vladimíra | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
10:30 | Sochor Ladislav | Procházková Květoslava | Králíková Milena | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||
11:00 | Povolný František | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
11:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
12:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
12:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
13:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
14:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:00 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
15:30 | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||||
16:00 | Vaněk Jiří | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
16:30 | Tomek Zdeněk | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | ||||
17:00 | Procházková Květoslava | Vaněk Jiří | Trajhanová Lída | LTC Host-Urban | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |
17:30 | Němcová Libuše | Tomek Zdeněk | Votíková Martina | LTC Host-Urban | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |
18:00 | Vrchotová Radka | HOST-Vrchota | Šebová Jiřina | LTC Host-Urban | Bednář Jan | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
18:30 | Trajhanová Lída | HOST-Vrchota | Máčalíková Sabina | LTC Host-Urban | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |
19:00 | HOST-Vrchota | Duben Lukáš | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov | |||
19:30 | Duben Robert | Dospělí B-Jiskra Zruč | Dorost-1.TK Pacov |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
08:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
09:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
09:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
10:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
10:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
11:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Povolný František | |||
11:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
12:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
12:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||
13:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
13:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
14:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
14:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
15:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
15:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
16:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
16:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
17:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
17:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
18:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | Šebová Jiřina | |||
18:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
19:00 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu | ||||
19:30 | údržba kurtu | údržba kurtu | údržba kurtu |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
12:30 | kurt uzavřen | kurt uzavřen | |||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
18:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
19:00 | LTC HOST-Kloubec | Tš. M.Herda | |||||
19:30 | LTC HOST-Kloubec |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
09:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:00 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
10:30 | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | den otevřených dveří | ||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | Tš. M.Herda | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||||
12:30 | Tš. M.Herda | kurt uzavřen | kurt uzavřen | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:00 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:30 | Tš. M.Herda | Fliedrová Ilona | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
19:00 | sparing Pechová, Volková | ||||||
19:30 | sparing Pechová, Volková |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |