Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 21 (21. květen 2018 – 27. květen 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:00 | Vrchota Vladimír | LTC sparing | Klozová Lenka | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
10:30 | Prchal Jaroslav | Králíková Milena | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | Vrchota Vladimír | Karbulka Zdeněk | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:30 | Karbulka Zdeněk | Prchal Jaroslav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | Kalužík Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:30 | Kalužík Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Kolařík Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Trajhanová Lída | |||
17:00 | Volková Romana | Doležal Jan | LTC sparing | Němcová Libuše | |||
17:30 | Kostinková Sylva | Schuster Pavel | LTC sparing | ||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Svoboda Michal | Duben Robert | |||
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Simandl Jiří | Sochor Ladislav | Sekereš Karel | ||
19:00 | Bažant Pavel | Svoboda Michal | Bažant Pavel | LTC čekatel 10-18 | |||
19:30 | Sekereš Karel | Kolařík Jiří | LTC sparing | ||||
20:00 | LTC sparing | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:30 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:00 | Prokop Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Kočí Tomáš | Sochor Ladislav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:30 | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||||
16:00 | Máčalíková Sabina | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | Kalužík Tomáš | |||
16:30 | Máčalíková Sabina | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | LTC HOST | |||
17:00 | Tš. M.Herda | Sekula Jozef | |||||
17:30 | Tš. M.Herda | Sekula Jozef | |||||
18:00 | Tš. M.Herda | Novotná Ilona | LTC HOST | ||||
18:30 | Baumrt Ladislav | Vrchotová Radka | LTC čekatel 10-18 | ||||
19:00 | Soukup Jan | LTC HOST | Pokorný František | ||||
19:30 | Duben Robert | LTC HOST | Baumrt Ladislav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | Hurych Martin | |||||
08:30 | Údržba kurtů | Volková Romana | |||||
09:00 | Údržba kurtů | Doušová Ilona | |||||
09:30 | Údržba kurtů | Rudajevová Alexandra | |||||
10:00 | Hollanová Sylva | Údržba kurtů | Nováková Jana | ||||
10:30 | Hollanová Sylva | Údržba kurtů | Hollanová Sylva | ||||
11:00 | Údržba kurtů | ||||||
11:30 | Údržba kurtů | ||||||
12:00 | Údržba kurtů | ||||||
12:30 | Údržba kurtů | ||||||
13:00 | Údržba kurtů | ||||||
13:30 | Údržba kurtů | ||||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | Trajhan Miroslav | |||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | Zvěřina Jaroslav | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Trajhanová Lída | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Klozová Lenka | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
17:00 | Vaněk Milan | Vrchotová Radka | LTC sparing | ||||
17:30 | Vaněk Milan | Klozová Lenka | LTC sparing | ||||
18:00 | Knebl Daniel | Nováková Jana | Vedral Ladislav | ||||
18:30 | Knebl Daniel | Vrchota Vladimír | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | Knebl Daniel | Kec Pavel | Pokorný František | ||||
19:30 | Knebl Daniel | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||
20:00 | LTC HOST | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |