Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 19 (07. květen 2018 – 13. květen 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Bažant Pavel | Doležal Jan | ||||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Oberreiter Tomáš | Karbulka Zdeněk | Karbulka Zdeněk | |||
11:00 | Bažant Pavel | Hůla Jiří | |||||
11:30 | Oberreiter Tomáš | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
14:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | Trajhan Miroslav | ||||
14:30 | LTC sparing | Karbulka Zdeněk | |||||
15:00 | |||||||
15:30 | Tš. M.Herda | tenisový turnaj | |||||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Klíma Aleš | tenisový turnaj | |||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Klíma Aleš | tenisový turnaj | |||
17:00 | Sekereš Karel | tenisový turnaj | |||||
17:30 | tenisový turnaj | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Svoboda Michal | Molič Petr | Votík Zbyněk | tenisový turnaj | |
18:30 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Simandl Jiří | Sochor Ladislav | Sekereš Karel | tenisový turnaj | |
19:00 | Severa ml. Karel | Duben Robert | Svoboda Michal | ||||
19:30 | Duben Robert | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Remeňová Olga | Němcová Libuše | |||||
10:30 | Remeňová Olga | Klozová Lenka | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | LTC HOST | ||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Tš. M.Herda | ||||||
17:30 | Tš. M.Herda | ||||||
18:00 | Tš. M.Herda | Severa ml. Karel | Novotná Ilona | ||||
18:30 | Kolařík Jiří | Baumrt Ladislav | Šebová Jiřina | Krejčík Jaroslav | |||
19:00 | Pokorný František | Kec Pavel | |||||
19:30 | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Duben Robert | ||||||
09:30 | Duben Robert | ||||||
10:00 | Volková Romana | Nováková Jana | Soukup Jan | ||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | Hollanová Sylva | Soukup Jan | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | LTC HOST | ||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | Kříž Jaroslav | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Vrbenský Karel | Tš. K.Vrbenský | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | Tš. K.Vrbenský | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
17:00 | LTC sparing | ||||||
17:30 | LTC sparing | ||||||
18:00 | Knebl Daniel | Šebová Jiřina | |||||
18:30 | Knebl Daniel | Pravcová Martina | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | |||
19:00 | Knebl Daniel | Kec Pavel | Pokorný František | ||||
19:30 | Knebl Daniel | Krejčík Jaroslav | Baumrt Ladislav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |