Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<duben 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
131
142345678
159101112131415
1616171819202122
1723242526272829
1830
 

Přehled rezervací: týden 18 (30. duben 2018 – 06. květen 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
07:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
08:00
08:30mistrovské utkání
09:00mistrovské utkání
09:30mistrovské utkání
10:00Trajhanová Lídamistrovské utkání
10:30Klozová Lenkamistrovské utkání
11:00mistrovské utkání
11:30mistrovské utkání
12:00Tš. T.Kalužíkmistrovské utkání
12:30Tš. T.Kalužíkmistrovské utkání
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkání
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTrajhanová LídaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Trousil JiříKavka IvanTš. T.KalužíkŠebová JiřinaTš. T.Kalužík
18:30Trousil JiříRož PetrTš. T.KalužíkNovotná IlonaTš. T.Kalužík
19:00Tš. T.Kalužík
19:30Tš. T.Kalužík
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Frič PeterHollan Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00mistrovské utkánímistrovské utkání
15:30mistrovské utkánímistrovské utkání
16:00
16:30
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Fliedr PavelTš. T.KalužíkPravcová MartinaTš. T.Kalužík
18:30Tš. T.KalužíkŠebová JiřinaTš. T.Kalužík
19:00
19:30Tš. T.Kalužík
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00mistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Vrchota Vladimírmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Zítko Václavmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00
17:30
18:00Fliedrová IlonaMolič PetrSimandl JiříMolič Petr
18:30Sochor LadislavSvoboda MichalSochor Ladislav
19:00Simandl Jiří
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00mistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00
14:30
15:00Tš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.Vrbenský
17:00
17:30
18:00Novotná Ilona
18:30Krejčík JaroslavBaumrt Ladislav
19:00Kec PavelPokorný František
19:30Krejčík JaroslavBaumrt Ladislav
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýVaněk JiříTš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.VrbenskýVaněk JiříTš. K.Vrbenský
17:00Vaněk Jiří
17:30Vaněk Jiří
18:00Knebl Daniel
18:30Knebl DanielBaumrt LadislavKrejčík Jaroslav
19:00Knebl DanielPokorný FrantišekKec Pavel
19:30Knebl DanielBaumrt LadislavKrejčík Jaroslav
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkání
09:00mistrovské utkání
09:30mistrovské utkání
10:00mistrovské utkání
10:30mistrovské utkání
11:00mistrovské utkání
11:30mistrovské utkání
12:00mistrovské utkání
12:30mistrovské utkání
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkání
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Tš. T.KalužíkTš. S.Hlásková
18:30Tš. T.KalužíkTš. S.Hlásková
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00Kristová Kateřina
08:30mistrovské utkání
09:00mistrovské utkání
09:30Šimral Janmistrovské utkání
10:00mistrovské utkání
10:30mistrovské utkání
11:00mistrovské utkání
11:30mistrovské utkání
12:00mistrovské utkání
12:30mistrovské utkání
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Pravcová MartinaTš. M.HerdaVrchotová RadkaKavka Ivan
18:30Votíková MartinaTš. M.HerdaKlozová LenkaMolič Petr
19:00
19:30
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady