Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 18 (30. duben 2018 – 06. květen 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Třešňák Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | Prchal Jaroslav | Třešňák Karel | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:00 | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | Kolařík Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Třešňák Karel | |||||
16:30 | Tš. M.Herda | Hůla Jiří | |||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Duben Robert | Simandl Jiří | Duben Robert | Votík Zbyněk | |||
18:30 | Sochor Ladislav | Svoboda Michal | Sochor Ladislav | Sekereš Karel | |||
19:00 | Simandl Jiří | ||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
12:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
15:30 | Soukup Jan | ||||||
16:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | Vrchota Vladimír | ||||
16:30 | Soukup Jan | LTC sparing | Vrchotová Radka | ||||
17:00 | Klozová Lenka | LTC sparing | |||||
17:30 | Němcová Libuše | LTC sparing | |||||
18:00 | Votík Zbyněk | LTC HOST | |||||
18:30 | Sekereš Karel | Krejčík Jaroslav | Duben Lukáš | LTC čekatel 10-18 | |||
19:00 | Kec Pavel | Ruml Jiří | |||||
19:30 | Krejčík Jaroslav | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Doušová Ilona | ||||||
09:30 | Rudajevová Alexandra | ||||||
10:00 | LTC HOST | Vrchota Vladimír | Doležal Jan | ||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | Karbulka Zdeněk | Karbulka Zdeněk | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | Vrchota Vladimír | ||||||
12:00 | Vrchotová Radka | ||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Serbus Tomáš | ||||||
14:30 | Serbus Tomáš | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
16:00 | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | Prokop Jiří | ||||
16:30 | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | Sochor Ladislav | ||||
17:00 | Vaněk Jiří | Tš. T.Kalužík | Sekula Jozef | LTC HOST | |||
17:30 | Vaněk Jiří | Tš. T.Kalužík | Vrbenský Karel | LTC HOST | LTC HOST | ||
18:00 | Knebl Daniel | Šebová Jiřina | Tš. T.Kalužík | ||||
18:30 | Knebl Daniel | Pravcová Martina | Baumrt Ladislav | Tš. T.Kalužík | Krejčík Jaroslav | ||
19:00 | Knebl Daniel | LTC HOST | Pokorný František | Kec Pavel | |||
19:30 | Knebl Daniel | LTC HOST | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |