Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<duben 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
131
142345678
159101112131415
1616171819202122
1723242526272829
1830
 

Přehled rezervací: týden 17 (23. duben 2018 – 29. duben 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
07:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30LTC HOSTmistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Trajhanová LídaTrajhanová LídaLTC HOSTNováková JanaNeckář Lubomírmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Klozová LenkaLTC HOSTRemeňová OlgaNeckář Lubomírmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Honzíček Bedřichmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30Honzíček Bedřichmistrovské utkánímistrovské utkání
12:00Tš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
12:30Tš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkmistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkRož PetrPravcová MartinaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkKavka IvanTrajhanová LídaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Šebová JiřinaSchuster PavelTš. T.KalužíkŠebová JiřinaTš. T.Kalužík
18:30Šebová JiřinaSchusterová IzabelaTš. T.KalužíkNovotná IlonaTš. T.Kalužík
19:00Tš. T.Kalužík
19:30Tš. T.Kalužík
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00Sochor Ladislavmistrovské utkánímistrovské utkání
09:30Prokop Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Neckář LubomírFrič PeterNeckář LubomírProkop JiříPravcová Martinamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Neckář LubomírFrič PeterNeckář LubomírHollan JiříSchuster Pavelmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30LTC sparingmistrovské utkánímistrovské utkání
13:00LTC sparingmistrovské utkánímistrovské utkání
13:30LTC sparingmistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Vrbenský ml. MichaelKolařík Jiřímistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Soukup JanVrbenský ml. Michaelmistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Vrbenský ml. Michael
16:30Soukup JanVrbenský ml. Michael
17:00Volková RomanaTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:30Hurych MartinTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
18:00Langr LadislavTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkVotík Zbyněk
18:30Najbrt LubomírTš. T.KalužíkKnapp LeošTš. T.Kalužík
19:00Kolařík JiříSerbus Tomáš
19:30Tš. T.Kalužík
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Prchal JaroslavNováková Janamistrovské utkánímistrovské utkání
10:30Prchal JaroslavPodušková VlastaVrchota Vladimírmistrovské utkánímistrovské utkání
11:00Zítko Václavmistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00mistrovské utkánímistrovské utkání
13:30mistrovské utkánímistrovské utkání
14:00mistrovské utkánímistrovské utkání
14:30mistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Doležal JanTš. M.Herda
17:30Schuster PavelTš. M.Herda
18:00Prokop JiříSochor LadislavTš. M.HerdaMolič PetrKříž Jaroslav
18:30Fliedr PavelMolič PetrTš. M.HerdaSochor LadislavKříž Jaroslav
19:00Bažant Pavel
19:30Sekereš Karel
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovké utkání
09:00mistrovské utkánímistrovké utkání
09:30mistrovské utkánímistrovké utkání
10:00Hollanová Sylvamistrovské utkánímistrovké utkání
10:30Hollanová Sylvamistrovské utkánímistrovké utkání
11:00Vrchota Vladimírmistrovské utkánímistrovké utkání
11:30Karbulka Zdeněkmistrovské utkánímistrovké utkání
12:00mistrovské utkánímistrovké utkání
12:30mistrovské utkánímistrovké utkání
13:00mistrovské utkánímistrovké utkání
13:30mistrovské utkánímistrovké utkání
14:00
14:30
15:00Tš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.Vrbenský
17:00Tš. M.HerdaLTC sparing
17:30Tš. M.HerdaLTC sparing
18:00Tš. M.HerdaVotík ZbyněkKrejčík JaroslavDoležalová NatašaBaumrt Ladislav
18:30Sekereš KarelKec PavelDoležalová NatašaPokorný František
19:00Krejčík JaroslavDoležal JanBaumrt Ladislav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Doušová Ilona
09:30Rudajevová Alexandra
10:00Soukup JanVrbenský ml. Michael
10:30Soukup JanVrbenský ml. Michael
11:00Soukup JanHonzíček BedřichVrbenský ml. Michael
11:30Soukup JanHonzíček BedřichVrbenský ml. Michael
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Vrbenský ml. Michael
14:30Vrbenský ml. Michael
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýVrbenský ml. Michael
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Vaněk JiříTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:30Vaněk JiříTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
17:00Vaněk Jiří
17:30Vaněk Jiří
18:00Knebl DanielPravcová MartinaBaumrt LadislavKrejčík Jaroslav
18:30Knebl DanielKlozová LenkaPokorný FrantišekKec Pavel
19:00Knebl DanielBaumrt LadislavKrejčík Jaroslav
19:30Knebl Daniel
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00mistrovské utkánímistrovské utkání
09:30mistrovské utkánímistrovské utkání
10:00mistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovámistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Tš. T.KalužíkTš. S.HláskováLTC HOSTBažant Pavel
18:30Tš. T.KalužíkTš. S.HláskováLTC HOST
19:00Ruml Jiří
19:30Duben Lukáš
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00Kristová Kateřina
08:30mistrovské utkánímistrovské utkání
09:00Herda Milanmistrovské utkánímistrovské utkání
09:30Šimral Janmistrovské utkánímistrovské utkání
10:00Herda Milanmistrovské utkánímistrovské utkání
10:30mistrovské utkánímistrovské utkání
11:00mistrovské utkánímistrovské utkání
11:30mistrovské utkánímistrovské utkání
12:00mistrovské utkánímistrovské utkání
12:30mistrovské utkánímistrovské utkání
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdamistrovské utkánímistrovské utkání
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Pravcová MartinaTš. M.HerdaVrchotová RadkaKavka IvanTš. M.HerdaHerda Milan
18:30Votíková MartinaTš. M.HerdaKlozová LenkaMolič PetrTš. M.Herda
19:00Tš. M.Herda
19:30Tš. M.Herda
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady