Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 17 (23. duben 2018 – 29. duben 2018)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Prchal Jaroslav | Nováková Jana | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
10:30 | Prchal Jaroslav | Podušková Vlasta | Duben Lukáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||
11:00 | Severa ml. Karel | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC sparing | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC sparing | ||
17:00 | Doležal Jan | Tš. M.Herda | LTC sparing | ||||
17:30 | Schuster Pavel | Tš. M.Herda | LTC sparing | ||||
18:00 | Prokop Jiří | Sochor Ladislav | Tš. M.Herda | Molič Petr | Kříž Jaroslav | Hurych Martin | |
18:30 | Fliedr Pavel | Molič Petr | Tš. M.Herda | Sochor Ladislav | Kříž Jaroslav | Volková Romana | |
19:00 | Bažant Pavel | ||||||
19:30 | Sekereš Karel | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
10:00 | Hollanová Sylva | mistrovské utkání | mistrovké utkání | ||||
10:30 | Hollanová Sylva | mistrovské utkání | mistrovké utkání | ||||
11:00 | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovké utkání | ||||
11:30 | Karbulka Zdeněk | mistrovské utkání | mistrovké utkání | ||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovké utkání | |||||
14:00 | LTC sparing | ||||||
14:30 | LTC sparing | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC sparing | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
17:00 | Tš. M.Herda | LTC sparing | |||||
17:30 | Tš. M.Herda | LTC sparing | |||||
18:00 | Tš. M.Herda | Votík Zbyněk | Krejčík Jaroslav | Doležalová Nataša | Baumrt Ladislav | ||
18:30 | Sekereš Karel | Kec Pavel | Doležalová Nataša | Pokorný František | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Doležal Jan | Baumrt Ladislav | ||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Sochor Ladislav | Doušová Ilona | |||||
09:30 | Prokop Jiří | Rudajevová Alexandra | |||||
10:00 | Soukup Jan | Soukup Jan | Vrbenský ml. Michael | Kalužík Tomáš | |||
10:30 | Soukup Jan | Soukup Jan | Vrbenský ml. Michael | LTC HOST | |||
11:00 | Soukup Jan | Honzíček Bedřich | Soukup Jan | Vrbenský ml. Michael | Kalužík Tomáš | ||
11:30 | Soukup Jan | Honzíček Bedřich | Soukup Jan | Vrbenský ml. Michael | LTC HOST | ||
12:00 | Jiroušek Vladimír | ||||||
12:30 | Jiroušek Vladimír | ||||||
13:00 | Jiroušek Vladimír | ||||||
13:30 | Jiroušek Vladimír | ||||||
14:00 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
14:30 | Vrbenský ml. Michael | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Vrbenský ml. Michael | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | |||
16:30 | Vaněk Jiří | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | |||
17:00 | Vaněk Jiří | ||||||
17:30 | Vaněk Jiří | ||||||
18:00 | Knebl Daniel | Pravcová Martina | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | |||
18:30 | Knebl Daniel | Klozová Lenka | Pokorný František | Kec Pavel | |||
19:00 | Knebl Daniel | Baumrt Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Knebl Daniel | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |