Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<duben 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
131
142345678
159101112131415
1616171819202122
1723242526272829
1830
 

Přehled rezervací: týden 16 (16. duben 2018 – 22. duben 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
07:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
08:00Kalužík Tomáš
08:30LTC HOSTokresní přebor
09:00Trajhanová Lídaokresní přeborRudajevová Alexandra
09:30Remeňová Olgaokresní přeborRudajevová Alexandra
10:00Neckář LubomírKlozová LenkaPravcová Martinaokresní přeborBažant Pavel
10:30Neckář LubomírKrálíková MilenaSchuster Pavelokresní přeborSochor Ladislav
11:00Herden JiříHerden Jiříokresní přebor
11:30Herden JiříHerden Jiříokresní přebor
12:00Tš. T.KalužíkKalužík TomášTš. T.Kalužíkokresní přebor
12:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
13:00LTC HOSTTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
13:30Kalužík TomášTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkokresní přebor
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkSchuster PavelTrajhanová LídaTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.Herda
17:30Tš. T.KalužíkVotíková MartinaTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.Herda
18:00Fliedr PavelRož PetrTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC sparingLTC HOST
18:30Prokop JiříKavka IvanTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC sparingLTC HOST
19:00Tš. T.KalužíkBažant PavelJanda Tomáš
19:30Tš. T.KalužíkLTC HOSTJanda Tomáš
20:00
20:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Bažant Pavel
08:30okresní přebor
09:00okresní přebor
09:30okresní přebor
10:00Frič PeterProkop JiříNeckář Lubomírokresní přeborJanda Tomáš
10:30Růžička JiříHollan JiříNeckář Lubomírokresní přebor
11:00LTC HOSTokresní přeborJanda Tomáš
11:30LTC HOSTokresní přebor
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00okresní přebor
13:30okresní přebor
14:00okresní přebor
14:30okresní přebor
15:00Tš. M.HerdaVrbenský ml. MichaelLTC sparingokresní přebor
15:30Tš. M.HerdaVrbenský ml. MichaelSoukup JanLTC sparingokresní přebor
16:00Tš. M.HerdaVrbenský ml. MichaelLTC sparingLTC sparing
16:30Tš. M.HerdaVrbenský ml. MichaelSoukup JanLTC sparingLTC sparing
17:00Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC sparingDuben Lukáš
17:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC sparingRuml Jiří
18:00Tš. M.HerdaKavka IvanBažant Pavel
18:30Molič PetrKnapp Leoš
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30okresní přebor
09:00okresní přebor
09:30okresní přebor
10:00Králíková Milenaokresní přebor
10:30Králíková MilenaVrchota Vladimírokresní přebor
11:00Zítko Václavokresní přebor
11:30okresní přebor
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00okresní přebor
13:30okresní přebor
14:00okresní přebor
14:30okresní přebor
15:00Tš. K.Vrbenskýokresní přebor
15:30Tš. K.Vrbenskýokresní přebor
16:00Tš. K.VrbenskýDoležal JanDuben Lukáš
16:30Tš. K.VrbenskýSchuster PavelSevera ml. Karel
17:00LTC sparing
17:30LTC sparing
18:00Knebl DanielMolič PetrMolič PetrLTC HOSTSevera Karel
18:30Knebl DanielSochor LadislavSevera ml. KarelSochor LadislavLTC HOSTSevera ml. Karel
19:00Knebl DanielSerbus Tomáš
19:30Knebl Daniel
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30okresní přebor
09:00okresní přebor
09:30okresní přebor
10:00Kalužík Tomášokresní přebor
10:30Vrchota VladimírLTC HOSTokresní přebor
11:00Zítko Václavokresní přebor
11:30okresní přebor
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00okresní přebor
13:30okresní přebor
14:00okresní přebor
14:30okresní přebor
15:00Tš. K.VrbenskýTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
15:30Tš. K.VrbenskýTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
16:00Tš. K.VrbenskýTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. K.VrbenskýTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Němcová LibušeLTC HOST
17:30Šebová JiřinaLTC HOST
18:00Krejčík JaroslavBaumrt Ladislav
18:30Kec PavelPokorný František
19:00Krejčík JaroslavBaumrt Ladislav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30okresní přebor
09:00okresní přebor
09:30okresní přebor
10:00okresní přebor
10:30okresní přebor
11:00okresní přebor
11:30okresní přebor
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00okresní přeborKříž Jaroslav
13:30okresní přebor
14:00okresní přeborKříž Jaroslav
14:30okresní přebor
15:00Tš. M.HerdaTš. K.Vrbenskýokresní přebor
15:30Tš. M.HerdaTš. K.Vrbenskýokresní přebor
16:00Vaněk JiříTš. K.Vrbenský
16:30Vaněk JiříTš. K.Vrbenský
17:00Vaněk JiříTš. K.Vrbenský
17:30Vaněk JiříTš. K.Vrbenský
18:00Bažant PavelBaumrt LadislavLTC HOSTKrejčík Jaroslav
18:30Sekereš KarelPokorný FrantišekLTC HOSTJína Milan
19:00Baumrt LadislavKrejčík Jaroslav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00
08:30okresní přebor
09:00okresní přeborTš. T.Kalužík
09:30okresní přeborTš. T.Kalužík
10:00Prokop Jiříokresní přeborKalužík Tomáš
10:30Sochor Ladislavokresní přeborLTC HOST
11:00okresní přeborKalužík Tomáš
11:30okresní přeborLTC HOST
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskováokresní přebor
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
18:00Fliedrová IlonaKlozová LenkaTš. S.HláskováTš. M.HerdaLTC HOST
18:30Novotná IlonaŠebová JiřinaTš. S.HláskováTš. M.Herda
19:00Doležal JanLTC HOST
19:30Herda MilanLTC HOST
20:00
20:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
07:00
07:30
08:00Kristová Kateřina
08:30Herda Milanokresní přebor
09:00Herda Milanokresní přebor
09:30Šimral Janokresní přebor
10:00Trousil Jiříokresní přeborZvěřina Jaroslav
10:30Trousil Jiříokresní přeborŠebek Miloslav
11:00okresní přebor
11:30okresní přebor
12:00okresní přebor
12:30okresní přebor
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdaokresní přebor
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDoležal Jan
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaDoležalová Nataša
18:00Pravcová MartinaTš. M.HerdaVrchotová RadkaTš. M.HerdaLangrová Monika
18:30Votíková MartinaTš. M.HerdaKlozová LenkaTš. M.HerdaLangrová Monika
19:00
19:30
20:00
20:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady