Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 15 (09. duben 2018 – 15. duben 2018)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
08:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
09:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
09:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
10:00 | Remeňová Olga | Neckář Lubomír | Nováková Jana | Pravcová Martina | LTC HOST | Zvěřina Jaroslav | |
10:30 | Remeňová Olga | Neckář Michael | Remeňová Olga | Schuster Pavel | Kalužík Tomáš | Šebek Miloslav | |
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | Kalužík Tomáš | ||||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | Doušová Ilona | |||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | Doušová Ilona | |||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Pravcová Martina | Tš. T.Kalužík | |||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Trajhanová Lída | Tš. T.Kalužík | |||
18:00 | Pravcová Martina | Tš. T.Kalužík | Baumrt Ladislav | Šebová Jiřina | Pravcová Martina | ||
18:30 | Pravcová Martina | Tš. T.Kalužík | Pokorný František | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | ||
19:00 | Baumrt Ladislav | ||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Neckář Lubomír | ||||||
10:30 | Neckář Michael | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Hůla Jiří | ||||||
16:30 | Hůla Jiří | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Kolařík Jiří | ||||||
18:30 | Ruml Jiří | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Bažant Pavel | ||||||
10:30 | Kolařík Jiří | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Severa ml. Karel | ||||||
17:30 | Severa Karel | ||||||
18:00 | Severa ml. Karel | ||||||
18:30 | Duben Lukáš | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Kříž Jaroslav | ||||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC čekatel 10-18 | ||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Kříž Jaroslav | ||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. T.Kalužík | Tš. S.Hlásková | |||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. T.Kalužík | Tš. S.Hlásková | |||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Kristová Kateřina | ||||||
09:00 | Herda Milan | ||||||
09:30 | Šimral Jan | ||||||
10:00 | Frič Peter | Zvěřina Jaroslav | Herda Milan | LTC HOST | Špringerová Lenka | ||
10:30 | Růžička Jiří | Hollan Jiří | LTC HOST | Špringerová Lenka | |||
11:00 | Špringerová Lenka | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kavka Ivan | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kavka Ivan | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kavka Ivan | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Kavka Ivan | |||
18:00 | Tš. M.Herda | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | ||||
18:30 | Tš. M.Herda | Kec Pavel | LTC HOST | ||||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |