Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<únor 2018>>
TPoÚtStČtSoNe
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
09262728
 

Přehled rezervací: týden 05 (29. leden 2018 – 04. únor 2018)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Údržba kurtů
08:30Kristová KateřinaÚdržba kurtů
09:00Kristová KateřinaÚdržba kurtů
09:30Údržba kurtů
10:00Karbulka ZdeněkHollanová SylvaTrajhanová LídaKlozová LenkaÚdržba kurtůVrchota Vladimír
10:30Karbulka ZdeněkHollanová SylvaTrajhanová LídaKlozová LenkaÚdržba kurtůVrchota Vladimír
11:00Zítko VáclavBlažek MilanPravcová MartinaÚdržba kurtů
11:30Zítko VáclavBlažek MilanPravcová MartinaÚdržba kurtů
12:00Údržba kurtů
12:30Údržba kurtů
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůLTC sparing
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůLTC sparing
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůLTC sparing
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůLTC sparing
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtů
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtů
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtů
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtů
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaÚdržba kurtůTš. M.Herda
18:00Šebová JiřinaTš. M.HerdaTš. K.VrbenskýTš. M.HerdaVaníček MartinÚdržba kurtůPravcová Martina
18:30Šebová JiřinaTš. M.HerdaTš. K.VrbenskýTš. M.HerdaVaníček MartinÚdržba kurtůPravcová Martina
19:00Kubelka LubomírBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelVaníček MartinÚdržba kurtů
19:30Kubelka LubomírBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:00Tš. T.KalužíkBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:30Tš. T.KalužíkBažant PavelBažant PavelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
21:00
21:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Údržba kurtů
08:30Údržba kurtů
09:00Údržba kurtů
09:30Údržba kurtů
10:00Frič PeterNeckář LubomírFrič PeterÚdržba kurtůBažant Pavel
10:30Frič PeterNeckář LubomírFrič PeterÚdržba kurtůBažant Pavel
11:00Davídek PetrDavídek PetrÚdržba kurtů
11:30Davídek PetrDavídek PetrÚdržba kurtů
12:00Davídek PetrTš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
12:30Davídek PetrTš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůLTC sparing
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůLTC sparing
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůLTC sparing
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůLTC sparing
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtů
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůDoležalová Nataša
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkÚdržba kurtůDoležalová Nataša
18:00Tš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkSevera KarelÚdržba kurtů
18:30Tš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkSevera KarelÚdržba kurtů
19:00Knebl DanielTš. M.HerdaBaumrt LadislavSevera KarelSevera KarelÚdržba kurtů
19:30Knebl DanielTš. M.HerdaBaumrt LadislavSevera KarelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:00Knebl DanielBaumrt LadislavSevera KarelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
20:30Knebl DanielSevera KarelBaumrt LadislavÚdržba kurtů
21:00
21:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady