Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 46 (13. listopad 2017 – 19. listopad 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | ||||||
08:30 | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | |||||
09:00 | Herda Milan | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | Soukup Jan | |||
09:30 | Herda Milan | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | Soukup Jan | |||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Hollanová Sylva | Trajhanová Lída | Klozová Lenka | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | |
10:30 | Karbulka Zdeněk | Hollanová Sylva | Trajhanová Lída | Klozová Lenka | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | |
11:00 | Zítko Václav | Blažek Milan | Pravcová Martina | Údržba kurtů | Chárová Linda | ||
11:30 | Zítko Václav | Blažek Milan | Pravcová Martina | Údržba kurtů | Chárová Linda | ||
12:00 | Denigerová | Údržba kurtů | Klozová Tereza | ||||
12:30 | Denigerová | Údržba kurtů | Klozová Tereza | ||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | LTC sparing | ||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | LTC sparing |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | LTC sparing |
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | LTC sparing |
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | Tš. T.Kalužík |
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | Tš. T.Kalužík |
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | Kříž Štěpán | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Údržba kurtů | Škrabánek Matěj | |
18:00 | Šebová Jiřina | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Údržba kurtů | |
18:30 | Šebová Jiřina | Tš. M.Herda | Tš. K.Vrbenský | Tš. M.Herda | Vaníček Martin | Údržba kurtů | |
19:00 | Kubelka Lubomír | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | Vaníček Martin | Údržba kurtů | |
19:30 | Kubelka Lubomír | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | |
20:00 | Tš. T.Kalužík | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | |
20:30 | Tš. T.Kalužík | Bažant Pavel | Bažant Pavel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | ||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Údržba kurtů | ||||||
08:30 | Sekula Jozef | Sekula Jozef | Údržba kurtů | ||||
09:00 | Sekula Jozef | Sekula Jozef | Údržba kurtů | ||||
09:30 | Údržba kurtů | ||||||
10:00 | Frič Peter | Neckář Lubomír | Frič Peter | Soukup Jan | Údržba kurtů | Bažant Pavel | |
10:30 | Frič Peter | Neckář Lubomír | Frič Peter | Soukup Jan | Údržba kurtů | Bažant Pavel | |
11:00 | Davídek Petr | Davídek Petr | Soukup Jan | Údržba kurtů | |||
11:30 | Davídek Petr | Davídek Petr | Soukup Jan | Údržba kurtů | |||
12:00 | Davídek Petr | Tš. T.Kalužík | Davídek Petr | Kolařík Jiří | Údržba kurtů | ||
12:30 | Davídek Petr | Tš. T.Kalužík | Davídek Petr | Kolařík Jiří | Údržba kurtů | ||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | LTC sparing | |||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | LTC sparing | |||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | LTC sparing |
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | LTC sparing |
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | Kříž Jaroslav | |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | Kříž Jaroslav | |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | ||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Údržba kurtů | ||
18:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Severa Karel | Údržba kurtů | |
18:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Severa Karel | Údržba kurtů | |
19:00 | Knebl Daniel | Tš. M.Herda | Baumrt Ladislav | Severa Karel | Severa Karel | Údržba kurtů | |
19:30 | Knebl Daniel | Tš. M.Herda | Baumrt Ladislav | Severa Karel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | |
20:00 | Knebl Daniel | Herda Milan | Baumrt Ladislav | Severa Karel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | |
20:30 | Knebl Daniel | Herda Milan | Severa Karel | Baumrt Ladislav | Údržba kurtů | ||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |