Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 29 (17. červenec 2017 – 23. červenec 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Tš. M.Herda | ||||||
09:00 | Zítko Václav | Karbulka Zdeněk | Tš. M.Herda | Karbulka Zdeněk | |||
09:30 | Javůrek Milan | Karbulka Zdeněk | Tš. M.Herda | Karbulka Zdeněk | |||
10:00 | Kováč Ludvík | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||||
10:30 | Jiroušek Vladimír | Tš. M.Herda | Sekereš Karel | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. M.Herda | ||||||
13:30 | Tš. M.Herda | ||||||
14:00 | Tš. M.Herda | ||||||
14:30 | Tš. M.Herda | ||||||
15:00 | Serbus Tomáš | ||||||
15:30 | Severa Karel | ||||||
16:00 | Severa ml. Karel | Hůla Jiří | |||||
16:30 | LTC HOST | Karbulka Zdeněk | |||||
17:00 | Třešňák Karel | Třešňák Karel | Jína Milan | ||||
17:30 | Třešňák Karel | Prchal Jaroslav | Vrchota Ondřej | ||||
18:00 | Sekereš Karel | Rož Petr | Pravcová Martina | LTC HOST | |||
18:30 | Votík Zbyněk | Kavka Ivan | Šebová Jiřina | LTC čekatel 10-18 | |||
19:00 | Molič Petr | Duben Robert | Němcová Libuše | ||||
19:30 | LTC HOST | Duben Robert | Klozová Lenka | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Neckář Lubomír | Nováková Jana | Klozová Lenka | ||||
09:30 | Neckář Lubomír | Králíková Milena | Charouzová Radka | ||||
10:00 | Hollanová Sylva | Severa ml. Karel | |||||
10:30 | Hollanová Sylva | Duben Lukáš | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Pravcová Martina | Trajhan Miroslav | LTC HOST | ||||
18:30 | Votíková Martina | Zvěřina Jaroslav | LTC HOST | ||||
19:00 | Knapp Leoš | Trajhanová Lída | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | |||
19:30 | Severa ml. Karel | Klozová Lenka | Bodanský David | Baumrt Ladislav | |||
20:00 | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kříž Jaroslav | Najbrt Lubomír | |||||
08:30 | Povolný František | Langr Ladislav | |||||
09:00 | Povolný František | Kříž Jaroslav | Sochor Ladislav | Povolný František | Hollanová Sylva | Kříž Jaroslav | |
09:30 | LTC čekatel 10-18 | Prokop Jiří | Povolný František | Podušková Vlasta | |||
10:00 | Králíková Milena | Kováč Ludvík | |||||
10:30 | Jiroušek Vladimír | Králíková Milena | Kováč Ludvík | ||||
11:00 | Jiroušek Vladimír | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
12:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | LTC HOST | Hanilec Tomáš | |||||
16:30 | Krejčík Jiří | ||||||
17:00 | Vaněk Jiří | ||||||
17:30 | Tomek Zdeněk | ||||||
18:00 | LTC HOST | Hollan Jiří | Sochor Ladislav | ||||
18:30 | LTC HOST | Růžička Jiří | Sochor Ladislav | ||||
19:00 | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | Sochor Ladislav | |||
19:30 | LTC HOST | Pokorný František | Jína Milan | ||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |