Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 28 (10. červenec 2017 – 16. červenec 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
10:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
10:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
11:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
11:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
12:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | tenisový turnaj | ||||||
15:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
15:30 | Knapp Leoš | tenisový turnaj | |||||
16:00 | tenisový turnaj | ||||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | Hůla Jiří | Pravcová Martina | Hůla Jiří | ||||
17:30 | Prchal Jaroslav | Němcová Libuše | Prchal Jaroslav | ||||
18:00 | Votík Zbyněk | Rož Petr | Ruml Josef | ||||
18:30 | Sekereš Karel | Kavka Ivan | Kavka Ivan | ||||
19:00 | Hurych Martin | Severa Karel | Bažant Pavel | ||||
19:30 | Molič Petr | Severa ml. Karel | LTC HOST | ||||
20:00 | Bažant Pavel | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
10:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
10:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | tenisový turnaj | ||||||
12:30 | tenisový turnaj | ||||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
14:30 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||||
16:00 | Vrbenský Karel | LTC HOST | tenisový turnaj | ||||
16:30 | LTC HOST | LTC HOST | tenisový turnaj | ||||
17:00 | LTC HOST | ||||||
17:30 | LTC HOST | ||||||
18:00 | Pravcová Martina | Herda Milan | Šebová Jiřina | ||||
18:30 | Votíková Martina | LTC HOST | Pravcová Martina | ||||
19:00 | Herda Milan | Tomáš Michal | Kec Pavel | ||||
19:30 | LTC HOST | LTC HOST | Bodanský David | ||||
20:00 | Kec Pavel | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
09:00 | LTC HOST | Doušová Ilona | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
09:30 | LTC HOST | LTC HOST | Rudajevová Alexandra | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||
10:00 | Remeňová Olga | LTC HOST | Klozová Lenka | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||
10:30 | Remeňová Olga | Králíková Milena | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||
11:00 | tenisový turnaj | tenisový turnaj | |||||
11:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | tenisový turnaj | ||||
12:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
12:30 | tenisový turnaj | ||||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | tenisový turnaj | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | tenisový turnaj | |||
16:00 | Hanilec Tomáš | tenisový turnaj | |||||
16:30 | Krejčík Jiří | tenisový turnaj | |||||
17:00 | Vaněk Jiří | ||||||
17:30 | Tomek Zdeněk | ||||||
18:00 | Klozová Lenka | Najbrt Lubomír | LTC HOST | ||||
18:30 | Němcová Libuše | LTC HOST | |||||
19:00 | Ruml Jiří | Krejčík Jaroslav | |||||
19:30 | Ruml Jiří | Pokorný František | |||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |