Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 27 (03. červenec 2017 – 09. červenec 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | Zítko Václav | tenisový turnaj | |||||
09:30 | Javůrek Milan | tenisový turnaj | |||||
10:00 | tenisový turnaj | ||||||
10:30 | Bažant Pavel | tenisový turnaj | |||||
11:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | tenisový turnaj | ||||||
12:30 | tenisový turnaj | ||||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | Serbus Tomáš | tenisový turnaj | |||||
15:00 | Jína Milan | Kříž Josef | tenisový turnaj | ||||
15:30 | LTC člen-student | tenisový turnaj | |||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Karbulka Zdeněk | Zvěřina Jaroslav | |||||
17:30 | Karbulka Zdeněk | Karbulka Zdeněk | |||||
18:00 | Sekereš Karel | Ruml Josef | |||||
18:30 | Knapp Leoš | Sochor Ladislav | Kavka Ivan | ||||
19:00 | Knapp Leoš | Bažant Pavel | Bažant Pavel | Vrbenská Anna | |||
19:30 | LTC HOST | Knapp Leoš | Vrbenská Anna | ||||
20:00 | Bažant Pavel | Bažant Pavel | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | Kočí Tomáš | tenisový turnaj | |||||
09:00 | Doušová Ilona | tenisový turnaj | |||||
09:30 | Rudajevová Alexandra | tenisový turnaj | |||||
10:00 | Králíková Milena | Remeňová Olga | tenisový turnaj | ||||
10:30 | Králíková Milena | Klozová Lenka | tenisový turnaj | ||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | tenisový turnaj | ||||||
12:30 | tenisový turnaj | ||||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Klozová Lenka | ||||||
17:30 | Němcová Libuše | ||||||
18:00 | Jína Milan | Trajhan Miroslav | Němcová Libuše | ||||
18:30 | LTC HOST | Karbulka Zdeněk | Klozová Lenka | ||||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 | Baumrt Ladislav | ||||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | tenisový turnaj | |||||
10:30 | Podušková Vlasta | tenisový turnaj | |||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
12:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
13:00 | tenisový turnaj | ||||||
13:30 | tenisový turnaj | ||||||
14:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
14:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
15:00 | Kříž Josef | Tš. K.Vrbenský | Karbulka Jáchym | ||||
15:30 | LTC čekatel 10-18 | Tš. K.Vrbenský | Karbulka Zdeněk | ||||
16:00 | Oberreiter Tomáš | Hanilec Tomáš | |||||
16:30 | Oberreiter Tomáš | Krejčík Jiří | |||||
17:00 | Vaněk Jiří | ||||||
17:30 | Tomek Zdeněk | ||||||
18:00 | Čapková Petra | ||||||
18:30 | LTC HOST | ||||||
19:00 | LTC HOST | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | ||||
19:30 | LTC HOST | Baumrt Ladislav | Bodanský David | ||||
20:00 | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |