Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 26 (26. červen 2017 – 02. červenec 2017)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Vrchota Vladimír | ||||||
08:30 | Soukup Jan | ||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Zvěřina Jaroslav | ||||||
11:30 | Šebek Miloslav | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Vrchota Vladimír | Duben Lukáš | |||||
14:30 | Karbulka Zdeněk | Severa ml. Karel | |||||
15:00 | Kříž Josef | ||||||
15:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | Prchal Jaroslav | Třešňák Karel | |||||
17:30 | Prchal Jaroslav | Prchal Jaroslav | |||||
18:00 | Sekereš Karel | Severa ml. Karel | Severa ml. Karel | ||||
18:30 | Votík Zbyněk | Knapp Leoš | Knapp Leoš | ||||
19:00 | Hurych Martin | Kavka Ivan | Severa ml. Karel | Severa ml. Karel | Jína Milan | ||
19:30 | Molič Petr | Rož Petr | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Hollanová Sylva | LTC HOST | |||||
10:30 | Podušková Vlasta | LTC HOST | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Holas Miroslav | ||||||
14:30 | Holas Miroslav | ||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
17:00 | Trajhanová Lída | ||||||
17:30 | Němcová Libuše | ||||||
18:00 | Pravcová Martina | Trajhan Miroslav | Sekereš Karel | ||||
18:30 | Pravcová Martina | Kříž Josef | Votík Zbyněk | ||||
19:00 | Knapp Leoš | Tomáš Michal | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | LTC HOST | ||
19:30 | Jína Milan | LTC HOST | Baumrt Ladislav | Pokorný František | LTC HOST | ||
20:00 | Krejčík Jaroslav | Kec Pavel | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Trajhan Leoš | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Trajhanová Sára | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Krejčík Jiří | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
17:00 | Vaněk Milan | Najbrt Lubomír | |||||
17:30 | Krejčík Jiří | Langr Ladislav | |||||
18:00 | Vrchota Vladimír | Doležalová Nataša | |||||
18:30 | Vrchotová Radka | Špringerová Lenka | |||||
19:00 | LTC HOST | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | LTC HOST | Pokorný František | Bodanský David | ||||
20:00 | LTC HOST | Kec Pavel | Krejčík Jaroslav | ||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |